Montážní a repasní technik

4 weeks ago

Ostrov, Karlovarský kraj, Czech Republic Koncept FAST s.r.o. Full time
Požadujeme
  • minimálně výuční list v technickém oboru
  • základní znalost práce na PC (MS Office)
  • manuální zručnost
  • řidičský průkaz sk. B
Náplň práce
  • opravy a repase stanovených měřidel (bytové vodoměry a měřiče tepla)
  • montáž a demontáž stanovených měřidel
  • ověřování stanovených měřidel
  • svoz měřidel zákazníkům
Očekáváme
  • aktivní a odpovědný přístup, pečlivost, samostatnost, spolehlivost a ochotu se odborně rozvíjet, učit se novým věcem
Nabízíme
  • stabilní zaměstnání
  • příležitost k profesnímu růstu
  • podpora kolegů a přátelský kolektiv
  • možnost zaměstnání na dobu neurčitou
  • 5 týdnů dovolené

  • Ostrov, Czech Republic Koncept FAST s.r.o. Full time

    Do našeho týmu hledáme schopného kandidáta na pozici pracovník repasní a montážní dílny:Požadujeme:minimálně výuční list v technickém oboruzákladní znalost práce na PC (MS Office)manuální zručnostřidičský průkaz sk. BNáplň práce:opravy a repase stanovených měřidel (bytové vodoměry a měřiče tepla)montáž a demontáž...