Ochránce prodejen

3 weeks ago

Kolín, Central Bohemia, Czech Republic PK HOLDING CZ s.r.o. Full time
Pracovní pozice: Ochránce prodejen

PK HOLDING CZ s.r.o. hledá nové pracovníky na ostrahu prodejen s potravinami pro města Kolín, Poděbrady, Milovice a Nymburk.

Náplň práce:
  • Zajištění pořádku na prodejně
  • Ostraha na prodejně
  • Kontrolní činnost, zapisování – evidence kontrol
Požadavky:
  • Věk nad 18 let
  • Spolehlivost
  • Slušnost
  • Pracovitost
Nabídky:
  • Ubytování
  • Zálohy
  • Prémie za záchyt
  • Prémie za nástup z volna
  • Příspěvek na ubytování
  • DPP, HPP
  • Směny dle potřeby zaměstnance
  • Možnost po zaučení postupu k manažerské pozici
  • Minimálně měsíční mzda 32.000,- Kč v čistém bez prémií

PK HOLDING CZ s.r.o. nabízí zajímavou pracovní příležitost pro ty, kteří hledají stabilitu a jistotu. Pokud máte zájem o tuto pracovní pozici, neváhejte nás kontaktovat.

  • Ochránce prodejen

    4 weeks ago

    Kolín, Central Bohemia, Czech Republic WORKLIVE CZ s.r.o. Full time

    Práce v ostraze prodejenSpolečnost Sekuro&Group hledá pracovníky ostrahy do svého obchodního řetězce v Kolíně. Nástup je možný ihned.Náplň práce:Bezpečnostní dohled nad prodejnouKontrola zabezpečení zboží před krádežíKamerový monitoring prodejnyPožadavky:Dobrá fyzická zdatnostTrestní bezúhonnostNabídky:Práce na denní 12-ti...