Stěhovací pracovník

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ODNESTO s.r.o. Full time
O naší firmě

Jsme společnost ODNESTO s.r.o., která se specializuje na stěhování bytů, firem a kanceláří se zaměřením na Prahu a okolí.

Náplň práce: Stěhování

Hledáme fyzicky zdatné jedince, kteří jsou schopni zvládnout náročné práce a jsou spolehliví a zodpovědní. Aktuálně hledáme pracovníky na brigádní pozici. Stěhovací pracovník obdrží 170 Kč/h, řidič 200 Kč/h. Výplaty jsou prováděny denně. V případě dlouhodobé spokojenosti je možné nastoupit na HPP. Nutný osobní pohovor.

Co od Vás očekáváme:

Fyzická zdatnost, slušné vystupování, spolehlivost, zodpovědnost.

Co Vám můžeme nabídnout:

170 Kč/h čistého, výplata denně či týdně dle dohody

  • Prague, Czech Republic ODNESTO.cz s.r.o. Full time

    O násStěhovací firma hledá stěhováka - montéra. Za dva měsíce u nás skončí jeden dlouholetý pracovník a hledáme za něj náhradu. Ideální parametry : fyzická zdatnost, manuální zručnost, ŘP skupíny B, slušné vystupování. Nabízíme čístou mzdu mezi 30-40 tisíci měsíčně, blíže na osobním pohovoru. Náplň práce:...