Traktorista - seč trávy

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic G.O.O.S.E. & Co, a.s. Full time
O naší společnosti

G.O.O.S.E. & Co, a.s. je společnost, která se zabývá celoroční údržbou zeleně v Praze a Středočeském kraji.

Náš tým nabízí širokou škálu služeb, včetně seče trávy podél silnic a dálnic.

Náplň práce

Seč trávy a údržba zeleně je naše hlavní činnost. Používáme moderní techniku a kvalitní stroje, jako je traktor John Deere.

Naše práce je směnná a nabízí časovou flexibilitu.

Co od vás očekáváme

Řidičský průkaz skupiny B, C nebo T a praxi s řízením a obsluhou traktorů.

Manuální zručnost, řízení a obsluha traktorů.

Odpovědný přístup k práci.

Spolehlivost.

Samostatnost.

Dobrý fyzický stav bez zdravotních omezení.

Co vám můžeme nabídnout

Platové ohodnocení, odměny a příspěvky závisí na reálně a kvalitně odvedené práci.

Nástup možný ihned.

Benefity
  • Sickdays
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pracovní zařízení (mobil, PC, notebook...)
  • Lékařská péče
  • Příspěvek na stravování

  • Prague, Czech Republic G.O.O.S.E. & Co, a.s. Full time

    O násG.O.O.S.E. & Co, a.s.Zabýváme se celoroční údržbou zeleně v Praze a Středočeském krajiPobočka: Praha 4 – TočnáNáplň práce:Seč trávy podél silnic a dálnic v Praze a Středočeském kraji za pomocí přídavného žacího ramene na stroji Noremat a traktoru John Deere.Jedná se o směnný provoz, časová flexibilita. Co od Vás...