Opravář dřevěných palet

2 weeks ago

České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic LCB s.r.o. Full time
O naší společnosti

LCB s.r.o. je dynamicky rostoucí společnost, která se specializuje na zpracování dřeva a opravu palet. Vyhledáváme do svého kolektivu posilu na pozici Operátor výroby - Oprava dřevěných palet.

Náplň práce:
  • Manipulace s paletami
  • Kontrola a oprava palet
  • Fyzicky náročná práce
  • Práce s manipulačními vozíky
Co od Vás očekáváme:
  • Zodpovědnost
  • Spolehlivost
  • Samostatnost
  • Fyzická zdatnost
  • Zkušenosti na obdobné pozici výhodou, ne však podmínkou
  • Trestní bezúhonnost
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Plat od Kč dle opravených kusů
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Jednosměnný ranní provoz (víkendy volné)
  • Zaučení zajistíme
  • Cca 200 metrů od firmy je autobusová zastávka Okružní Nové Vrato
  • Práce v malém přátelském kolektivu
  • Masáže na pracovišti
  • Přidejte se k nám a staňte se součástí našeho týmu.
Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Pružná pracovní doba
  • Lékařská péče
  • Přátelské prostředí
  • Závodní stravování
  • Občerstvení na pracovišti
  • Parkoviště

  • České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic LCB s.r.o. Full time

    O naší společnostiLCB s.r.o. je dynamicky rostoucí společnost, která se specializuje na zpracování dřeva a opravu palet. Vyhledáváme do svého kolektivu posilu na pozici Operátor výroby - Oprava dřevěných palet.Náplň práceManipulace s paletamiKontrola a oprava paletFyzicky náročná prácePráce s manipulačními vozíkyCo od Vás...

    O naší společnostiLCB s.r.o. je dynamicky rostoucí společnost, která se specializuje na zpracování dřeva a opravu palet. Vyhledáváme do svého kolektivu posilu na pozici Operátor výroby-Oprava dřevěných palet (m/ž).Náplň práce:Manipulace s paletamiKontrola a oprava paletFyzicky náročná prácePráce s manipulačními vozíkyCo od Vás...