Pokladní - Turnov

4 weeks ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Požadujeme
  • plnoletost
  • fyzická zdatnost a psychická odolnost
  • předchozí praxe na obdobné pozici (nutná zkušenost prací v supermarketu/obchodě s potravinami)
  • nutná zkušenost s pokladnou
  • spolehlivost, pečlivost
Co nabízíme
  • 160 Kč/hod.
  • individuální rozvržení směn
  • rychlý přestup do kmene firmy (po 3 měsících) na HPP
  • dlouhodobá spolupráce
Popis pozice

Máte zkušenosti s vybalováním zboží a prací v obchodě?

Jste časově flexibilní?

Pak možná hledáme právě Vás.

Na této pozici budete zodpovědní za doplňování a vybalování zboží, práci na pokladně a další činnosti související s prodejnou.

Místo výkonu práce: Turnov.

  • Pokladní - Turnov

    4 weeks ago

    Požadujemeplnoletostfyzická zdatnost a psychická odolnostpředchozí praxe na obdobné pozici (nutná zkušenost prací v supermarketu/obchodě s potravinami)nutná zkušenost s pokladnouspolehlivost, pečlivostCo nabízíme160 Kč/hod.individuální rozvržení směnrychlý přestup do kmene firmy (po 3 měsících) na HPPdlouhodobá spoluprácePopis...

    4 weeks ago

    Liberec, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Máte zkušenosti na pokladně, s vybalováním zboží a prací v obchodě?Jste časově flexibilní?Pak možná hledáme právě Vás ! Popis pozicedoplňování avybalování zbožípráce na pokladněčinnosti související sprací na prodejněmísto výkonu práce: Turnov Požadavkyplnoletostfyzická zdanost a psychická odolnostpředchozí praxe na...