Etický hacker

1 week ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic KPMG Full time
Co hledáme

Chceme najít zkušené a ambiciózní odborníky na kybernetickou bezpečnost, kteří se budou moci věnovat testování a hodnocení zranitelností našich klientů. Hledáme člověka, který má technický přehled v IT, povědomí o protokolech a šifrování, a základní zkušenosti se skriptováním.

Co budete dělat
  • Testování technických bezpečnostních opatření (penetrační testy, skeny zranitelností, prověrky konfigurací, posouzení architektury)
  • Hodnocení dopadů zranitelností
  • Návrhy technických bezpečnostních opatření
  • Nastavování, hodnocení a analýza rizik informační/kybernetické bezpečnosti
Co je pro nás důležité
  • Technický přehled v IT (znalost práce ve Windows/Linuxu)
  • Povědomí o protokolech, šifrování
  • Základní zkušenosti se skriptováním (např. Python, Bash, Powershell)
  • Znalost bezpečnostních nástrojů (skenery zranitelností, webové proxy, sledování toků sítě)
  • Aspoň povědomí o typických zranitelnostech (např. OWASP)
  • Chuť věnovat se vedle penetračních testů také dalším oblastem kybernetické bezpečnosti (zákon o kybernetické bezpečnosti, ISO a další)
  • Dobré komunikační schopnosti
  • Velmi dobrá znalost anglického jazyka slovem i písmem
  • VŠ vzdělání – specializace na informatiku/IT nebo bezpečnost vítána
Co nabízíme

Naše společnost nabízí zajímavé projekty a práci s moderními technologiemi, školení, certifikace a partu zkušených kolegů, kteří s vámi budou rádi sdílet své znalosti. Dále nabízíme Kč na cestování, sport, jazyky a další benefity v kafeterii (dle vlastního výběru), možnost MultiSport karty, neomezeného mobilního a datového tarifu, životního pojištění, možnost částečné práce z domova, dovolenou navíc a tři dny firemního volna, stylové kanceláře s terasou a relax zónami v centru Prahy, teambuildingy, MC snídaně, zdravé úterky a spoustu dalších akcí.

  • Etický hacker

    2 weeks ago

    Co hledámeChceme najít zkušené a ambiciózní profesionály, kteří se specializují na testování a analýzu bezpečnostních rizik v IT systémech a aplikacích.Co budete dělatTestování technických bezpečnostních opatření (penetrační testy, skeny zranitelností, prověrky konfigurací, posouzení architektury)Hodnocení dopadů...

    4 months ago

    Prague, Czech Republic KPMG Full time

    Testujeme bezpečnost aplikací, sítí a systémů našich klientů. Zjišťujeme jejich slabiny, vyhodnocujeme jejich dopad, prioritizujeme je a navrhujeme opatření k jejich odstranění a prevenci.Čemu se u nás budete věnovat? * testování technických bezpečnostních opatření (penetrační testy, skeny zranitelností, prověrky konfigurací,...