Technik scénické produkce

1 week ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Národní divadlo Full time
O společnosti

Národní divadlo hledá do svého týmu technika scénické produkce.

Popis pracovní pozice:
  • realizace a montáž scénických prvků pro divadelní představení;
  • práce zahrnuje i víkendové a sváteční dny (práce je rozvržena nerovnoměrně).
Požadavky na uchazeče:
  • fyzická zdatnost - schopnost manipulace s těžkými předměty;
  • spolehlivost a zodpovědnost.
Nabízíme:
  • pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení;
  • atraktivní pracovní prostředí v centru města;
  • nadstandardní délku dovolené;
  • příspěvek na stravování prostřednictvím stravovací karty;
  • příspěvek na penzijní a životní pojištění, kulturu a sport (při splnění podmínek);
  • zvýhodněné vstupenky na vybraná představení.

Možnost nástupu: Ihned nebo dle dohody.

Pro více informací se obraťte na příslušnou kancelář.

Naše inzeráty jsou psány v různých rodech, aby byla zajištěna plynulost textu a nevyjadřují žádnou diskriminaci vůči uchazečům.

Benefity
  • Dodatečná dovolená
  • Slevy na firemní produkty
  • Příspěvek na sportovní aktivity
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na volnočasové aktivity

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Národní divadlo Full time

    O násNárodní divadlo hledá do svého týmu technika scénické produkce.Náplň práce:realizace a montáž scénických prvků a zajištění bezproblémového průběhu představení;práce zahrnuje i víkendové a sváteční směny (nerovnoměrně rozvržená pracovní doba).Co od Vás očekáváme:dobrou fyzickou kondici - schopnost manipulace s...