Železniční projektant

3 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic FreeCon s.r.o. Full time
Žel. projektant - hledáme nového kolegu

Jsme hledáme nového kolegu na pozici železničního projektanta, který se bude podílet na projektování žel. svršku a spodku, přejezdy, nástupiště a práce s tím spojené, elektroinstalace nebo vodoinstalace.

Co budete dělat?
  • Projektovat žel. svršek a spodek, přejezdy, nástupiště a práce s tím spojené
  • Elektroinstalace nebo vodoinstalace - dle Tvého zaměření
  • Spolupracovat na tvorbě dokumentací záměru projektu a dalších stupňů projektové dokumentace
  • Projektovat v programu AutoCAD
Co nabízíme?
  • Práci na hlavní pracovní poměr, dohodu o provedení práce nebo dohodu o pracovní činnosti
  • Místo výkonu práce: Ústí nad Labem
  • Perspektivní místo ve stabilní společnosti
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené

  • Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic FreeCon s.r.o. Full time

    Žel. projektant - elektroinstalace a vodoinstalaceChcete pracovat na zajímavých projektech v oblasti žel. staveb a elektroinstalace? Máte zkušenosti s projekcí žel. svršku a spodku, přejezdů a nástupišť? Chcete pracovat v programu AutoCAD?Co nabízíme:Práci na hlavní pracovní poměr nebo dohodu o provedení práceStabilní místo ve...