Tonerový specialista

5 days ago

Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic TONERSYP s.r.o. Full time
O naší nabídce

Připojte se k našemu týmu a pomozte nám budovat nejlepší tonerový servis v regionu

Co budete dělat?
  • Plnit a testovat nejkvalitnější tonery do tiskáren
  • Rozvážet objednávky s tonery a tiskárnami
  • Občas pomáhat zákazníkům s instalací tonerů
  • Pomáhat nám starat se o životní prostředí správným třízením a opětovným využitím prázdných tonerů
  • Pomáhat s dalšími pomocnými a údržbovými pracemi
Co od vás očekáváme
  • Řidičský průkaz B, aktivní řidič (pár hodin týdně strávíte za volantem)
  • Základní technická zručnost (když umíte s nářadím, jste náš člověk)
  • Spolehlivost a pečlivost (u nás je důležité dodržovat přesné postupy)
  • Nejméně 1 rok pracovních zkušeností (například jiné brigády)
  • Ochota učit se (mnoho věcí vám naučíme)
  • Znalost práce s PC (nemusíte být programátor, budou stačit emaily, dokumenty, případně instalace tiskáren)
  • Možnost pracovat 10-30 hodin v týdnu (konkrétní pracovní dobu si naplánujete sami)
  • Chuť s námi zůstat alespoň 2 roky (hledáme dlouhodobou spolupráci)
  • Zdravotní způsobilost
Co vám nabízíme
  • Flexibilní plánování směn
  • Pestrá práce, kde se nenudíte
  • Přátelský tým, kde si vzájemně pomáháme
  • Mzda po zaučení 160 Kč/hod + výkonové bonusy
  • Možnost práce na DPP, DPČ nebo zkrácený úvazek

  • Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic TONERSYP s.r.o. Full time

    O naší nabídcePřipojte se k našemu týmu a pomozte nám budovat nejlepší tonerový servis v regionu!Co budete dělat?Plnit a testovat nejkvalitnější tonery do tiskárenRozvážet objednávky s tonery a tiskárnamiObčas pomáhat zákazníkům s instalací tonerůPomáhat nám starat se o životní prostředí správným třízením a opětovným...