Administrátor e-shopu

1 day ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic PROKOV Morava s.r.o. Full time
Náplň práce

Správa e-shopu je klíčovou součástí našeho týmu. Aktualizujete produkty, upravujete popisky a kontrolujete správnost cen a dostupnosti zboží. Zpracování objednávek je další důležitou částí práce, kde přijímáte a zpracováujete objednávky od zákazníků. Zákaznická podpora je také vaším úkolem, komunikujete se zákazníky přes e-mail. Optimalizace obsahu je další aspekt vaší práce, kde vytváříte a spravujete obsah. Tento zkrácený úvazek je vhodný pro osoby s OZP.

Co od vás očekáváme

Zkušenosti s administrací e-shopu jsou výhodou, ale nejsou podmínkou. Základní znalosti práce s počítačem jsou samozřejmostí. Své schopnosti komunikace, pečlivosti, samostatnosti a zodpovědného přístupu budete muset uplatnit při práci.

Co vám nabízíme

Stabilní pracovní pozici v zavedené firmě s možností profesního růstu. Práci v přátelském a dynamickém prostředí. Možnost podílet se na růstu e-shopu a jeho rozvoji.

  • Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic PROKOV Morava s.r.o. Full time

    Náplň práceSpráva e-shopu je klíčovou součástí našeho týmu. Hledáme zkušeného administrátora, který bude zodpovědný za aktualizaci produktů, úpravu popisků a kontrolu správnosti cen a dostupnosti zboží. Kromě toho budete zajišťovat zpracování objednávek, komunikaci se skladem a expedici zboží.Zákaznická podporaVelmi...

  • Ostrava, Czech Republic PROKOV Morava s.r.o. Full time

    Informace Náplň práce:Správa e-shopu – aktualizace produktů, úprava popisků, kontrola správnosti cen a dostupnosti zboží.Zpracování objednávek – přijímání a zpracování objednávek od zákazníků.Zákaznická podpora – komunikace se zákazníka přes e-mail.Optimalizace obsahu – tvorba a správa obsahu. Jedná se o zkrácený...

    Informace Náplň práce:Správa e-shopu – aktualizace produktů, úprava popisků, kontrola správnosti cen a dostupnosti zboží.Zpracování objednávek – přijímání a zpracování objednávek od zákazníků, komunikace se skladem a zajištění expedice.Zákaznická podpora – odpovídání na dotazy zákazníků prostřednictvím e-mailu nebo...