CNC strojový operátor

1 week ago

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic ProJobEU s.r.o. Full time
Stabilní zaměstnání v letecké společnosti

ProJobEU s.r.o. hledá zkušené operátory/ky CNC strojů pro naše pracoviště v Praze - Letňanech.

O naší společnosti

Jsme stabilní a dynamická společnost, která nabízí zajímavé pracovní příležitosti v oblasti leteckého průmyslu.

Co budete dělat?
  • Obrábět díly dle výkresové dokumentace
  • Seřizovat, obsluhovat a zajišťovat údržbu strojů
  • Pracovat v systémech Sinumerik, Heidenhein, Mazatrol
Co nabízíme?
  • Měsíční výdělek Kč (dle zkušeností)
  • 25 dní dovolené

Pokud máte zkušenosti s CNC stroji a chcete pracovat v stabilní společnosti, napište nám

  • Praha 1, Hlavní město Praha, Czech Republic ProJobEU s.r.o. Full time

    Stabilní zaměstnání v letecké společnostiProJobEU s.r.o. hledá zkušené CNC strojové operátory pro naše sídlo v Praze - Letňanech.O naší společnostiJsme stabilní a dynamický zaměstnavatel, který nabízí zajímavé pracovní příležitosti v oblasti leteckého průmyslu.Co budete dělat?Obrábět díly dle výkresové...

    Stabilní zaměstnání v letecké společnostiPro našeho klienta, stabilní leteckou společnost v Praze v Letňanech, hledáme zkušené CNC strojové operátory.Co budete dělat?Obrábět díly dle výkresové dokumentaceSeřizovat, obsluhovat a zajišťovat údržbu strojůPracovat v systémech Sinumerik, Heidenhein, MazatrolMísto výkonu prácePraha -...