Mechanik pneuservisu

4 weeks ago

Přerov, Olomoucký kraj, Czech Republic HAVEL servis s.r.o. Full time
Pracovní pozice: Mechanik pneuservisu

Rodinná firma HAVEL servis s.r.o. hledá do svého týmu nového kolegu či kolegyni.

Pracovní náplň:
  • údržba a opravy osobních a užitkových motorových vozidel
  • řízení a rozdělování práce mezi dalšími pracovníky pneuservisu
Požadavky:
  • vyučení v oboru automechanik, elektromechanik nebo podobné technické vzdělání
  • aktivní přístup a spolupráce s týmem
  • znalost práce na PC
  • řidičské oprávnění pro skupinu vozidel B
  • aktivní přístup ke vzdělání, ochotu učit se nové věci
  • pečlivost, zodpovědnost, smysl pro detail a pořádek na pracovišti
Nabízíme:
  • práci na HPP v zázemí rodinné firmy
  • hodinovou mzdu a prémie za odvedené množství práce
  • pracovní dobu
  • příplatky za práci přesčas
  • odměny za věrnost
  • možnost doplňkového penzijního spoření
  • finanční příspěvek na stravování
  • slevy na výrobky a služby prodávané společností
  • výhodný mobilní tarif
  • novou pracovní obuv a nový pracovní oděv
  • kvalifikační růst a odborná školení

Písemné žádosti se strukturovaným životopisem zasílejte na mail:...