Kontrolor kvality

3 days ago

Pardubice, Pardubický kraj, Czech Republic PRAGMA personální agentura s.r.o. Full time

**Pracovní pozice v PRAGMA personální agentura s.r.o.**

Hledáme zkušené odborníky na kontrolu kvality pro naše klienty v automobilovém průmyslu.

**Pracovní náplň**

**Vizuální kontrola kvality dílů**

**Pracovní doba:** 3 směny, 8 hodin denně (po-so)

**Hlavní činnosti:*

  • **Vizuální kontrola dílů**
  • **Identifikace vad a chyb**
  • **Zpracování dokumentace**
**Požadavky**

**Pro našeho klienta hledáme:*

  • **Pracovníka s dobrým zdravotním stavem**
  • **Zkušenosti ve výrobě v automobilovém průmyslu**
  • **Pracovitost a zručnost**
**Nabídky**

**Náš klient nabízí:*

  • **Pohodlnou pracovní dobu**
  • **Dlouhodobou spolupráci**
  • **Možnost záloh**
  • **Pohodlné pracovní prostředí**

  • Pardubice, Czech Republic FLEXIMA s.r.o. Full time

    O násPardubická pobočka firmy FLEXIMA hledá nové kolegy na pozice vedoucích směn a kontrolorů kvality v automobilovém průmyslu!Jsme tradiční česká firma zabývající se výhradně kontrolou kvality a na trhu jsme již od roku 1999.Pokud máte rádi různorodou práci a nevadí Vám dojíždění k zákazníkům (doprava zajištěná a...

  • Pardubice, Czech Republic PRAGMA personální agentura s.r.o. Full time

    HLEDÁME PRACOVNÍKY Z CELÉ REPUBLIKY Pracovní náplňvizuální kontrola kvality dílů do automobilového průmyslu3 směnný provoz, 8 hod.směny (po-so)Požadujeme● pracovitost● zručnost● dobrý zdravotní stav i zrak● praxe ve výrobě v automobilovém průmyslu výhodouNabízíme140 Kč/hod + příplatkydlouhodobá spoluprácemožnost...