Manažer akčních událostí

1 week ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

Pro renomovanou agenturu hledáme talentovaného kandidáta na pozici Manažer akčních událostí.

Popis pozice:
  • Akvizice nových klientů: Aktivní vyhledávání a oslovování potenciálních zákazníků s cílem nabídnout naše služby.
  • Správa klientských vztahů: Udržování a rozvíjení vztahů se stávajícími klienty, zajištění jejich spokojenosti.
  • Organizace událostí: Příprava rozpočtů, plánování a realizace různých akcí.
  • Komunikace s klienty: Získávání informací o požadavcích a očekáváních klientů ohledně akcí.
  • Spolupráce s týmem: Úzká spolupráce s kolegy z produkčního a programového oddělení.
Profil kandidáta:
  • Technické dovednosti: Znalost technických aspektů je výhodou, nikoli podmínkou.
  • Zkušenosti s event managementem: Znalost oboru je vítaná.
  • Samostatnost a proaktivita: Schopnost efektivně řešit úkoly bez nutnosti stálého dohledu.
  • Pečlivost: Důraz na detail a preciznost v práci.
  • Reprezentativní vystupování: Profesionální a příjemné chování vůči klientům.
  • Pokročilá znalost PC: Ovládání MS Office na pokročilé úrovni (Word, Excel, PowerPoint, Outlook).
  • Jazykové dovednosti: Výborná znalost českého jazyka, angličtina je výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B: Aktivní řidič.
Nabízíme:
  • Zajímavou práci s možností setkat se s významnými osobnostmi.
  • Poskytnutí notebooku a mobilního telefonu.
  • Po zapracování možnost služebního vozidla i pro soukromé účely.
  • Multisport kartu pro aktivní odpočinek.

V případě zájmu o tuto pozici, prosíme o zaslání životopisu prostřednictvím odpovědního formuláře.

NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Naše inzeráty jsou psány neutrálně, aby byla zajištěna plynulost textu a nebyl vyjádřen diskriminační přístup.

Benefity
  • Finanční bonusy a prémie.
  • Služební automobil.

  • Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá talentovaného jedince na pozici Manažer událostí pro klienty.Popis pozice:Identifikace nových obchodních příležitostí: Aktivní vyhledávání nových klientů a prezentace služeb společnosti.Údržba stávajících vztahů: Správa a rozvoj vztahů s aktuálními klienty.Organizace a řízení akcí:...

    Společnost ManpowerGroup s.r.o. hledá talentovaného jednotlivce na pozici Manažer událostí pro klienty.Popis pozice:Identifikace nových obchodních příležitostí: Aktivní vyhledávání nových klientů a prezentace služeb společnosti.Údržba stávajících klientských vztahů: Zajištění spokojenosti a dlouhodobé spolupráce s našimi...