Servisní technik

3 weeks ago

Kolín, Central Bohemia, Czech Republic Petr Květoň Full time
O naší firmě

Petr Květoň je malá rodinná firma s více než třicetiletou praxí v oboru sídlící ve Starém Kolíně.

Náplň práce:
  • Zajišťujeme servisní činnost a montáže technologie v dojezdové vzdálenosti.
  • Vždy rádi vysvětlíme a upřesníme detaily při osobním setkání.
Co od Vás očekáváme:
  • Manuální zručnost a ochotu učit se novým věcem.
  • Loajalita k naší firmě a ochota se zapojit do týmu.
Co Vám můžeme nabídnout:

Po zapracování nabízíme nadprůměrný výdělek a řadu benefitů.

  • Příplatky a diety pro naše zaměstnance.
  • Nástup dle dohody a pružná pracovní doba.
Benefity
  • Finanční bonusy a prémie za kvalitní práci.
  • Přátelské pracovní prostředí a parkoviště pro naše zaměstnance.

  • Kolín, Czech Republic Petr Květoň Full time

    O násJsme malá rodinná firma s více než třicetiletou praxí v oboru sídlící ve Starém Kolíně.Náplň práce:Z větší části servisní činnost,dále pak montáže technologie v dojezdové vzdálenosti.Vše rádi vysvětlíme a upřesníme při osobním setkání.Co od Vás očekáváme:Manuální zručnostLoajalita k firměOchota učit se...