Asistent expedice

5 days ago

Brno, South Moravian, Czech Republic JOBINN & HOSTESSINN, s.r.o. Full time

Informace o práci

Náplň práce:

  • Kontrola a kompletnost objednávek potiskovaných dárkových předmětů a triček.
  • Balení zásilek a příprava pro expedici.
  • Výdej osobních odběrů.
  • Výdej zboží ze skladu, příjem zboží.
  • Objednávání zboží, u dodavatelů, sledování dostupnosti jednotlivých typů a řešení náhrad.
  • Komunikace se zákazníky ohledně jejich objednávek.
  • Spolupráce s ostatními členy týmu pro zajištění kvality služeb.
  • Většinu času pracujete sami anebo ve spolupráci s brigádníky.

Časy směn:

  • Po-Pá
  • 7:30-16 hod.

Požadavky:

  • Praxe v oboru výhodou.
  • Základní znalosti angličtiny na úrovni A1 a vyšší.
  • Minimálně středoškolské vzdělání.
  • Znalost práce s počítačem (e-mail, Excel).
  • Dobrý fyzický stav.
  • Samostatnost a odpovědnost v práci.
  • Komunikační schopnosti a ochota spolupracovat.
  • Prozákaznický přístup.

Co nabízíme:

  • Mzda: Kč/měsíc fixní základ.
  • PLUS měsíční bonusy:
    • Ve formě osobního ohodnocení.
    • Odměna za zákaznické hodnocení.
    • Odměna za výsledky firmy.
  • Stravenkový paušál.
  • Multi-sport karta.
  • Firemní telefonní tarif.
  • 3 sick days za rok.
  • Možnost příspěvku na pojištění.