Referent sekvencování

1 week ago

Kolín, Central Bohemia, Czech Republic Jitka Poláková Full time
O naší společnosti

Jitka Poláková je výrobní společností, která se specializuje na dodávky v oblasti auto-moto. V současné době hledáme vhodného kandidáta/ku pro technicko-administrativní pozici:

Náplň práce

Referent sekvencování v automotive výrobě má na starosti několik klíčových úkolů, které zajišťují plynulý a efektivní výrobní proces. Mezi hlavní povinnosti patří:

  1. Plánování a koordinace: Zajišťuje správné načasování a pořadí výroby jednotlivých dílů a komponentů, aby byla zajištěna kontinuita výroby a minimalizovány prostoje.
  2. Komunikace: Zajištění včasných dodávek materiálů a komponentů potřebných pro výrobu.
  3. Kontrola kvality: Sleduje kvalitu dodávaných dílů a zajišťuje, aby splňovaly stanovené standardy.
  4. Práce na PC: Zadávání dat do systému.
  5. Manuální práce: Kompetace výrobků.
  6. Obsluha paletového vozíku
Co od Vás očekáváme
  • min. SOU/SŠ vzdělání
  • pozice vhodná pro absolventy
  • ochota práce ve výrobě i na PC
  • základní znalost práce na PC
  • ochota práce ve směnném provozu
  • nástup ideálně ihned
Co Vám můžeme nabídnout
  • nabízíme maximální podporu při zaškolení
  • nástup ihned bez dlouhých výběrových řízení
  • platové ohodnocení až 37.000CZK
  • individuální odměny a osobní ohodnocení
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • a jiné další výhody

Benefity
  • Finanční bonusy / prémie
  • Kariérní růst
  • Vzdělávací kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na spoření / pojištění