Administrativní pracovník

2 weeks ago

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time
Náplň práce

Na této pozici budete zodpovědní za správu kanceláře a podporu manažerů. Bude na vás, abyste zajišťovali efektivní chod kanceláře, zajišťovali komunikaci s klienty a kolegy, a zajišťovali správu dokumentů a dat.

Požadavky
  • Trestní bezúhonnost
  • Zdravotní způsobilost
  • Komunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnost
  • Uživatelský znalost práce na PC (základy excelu)
Nabízíme
  • Mzda: 150 Kč/hod
  • Možnost kariérního růstu
  • Velké a příjemné zázemí v sídle společnosti
  • Stabilní zaměstnání, pravidelná měsíční mzda
  • Práci na HPP - zkrácený úvazek, vhodné i pro OZP
  • Nabízíme možnost ubytování
  • Benefity: VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-mobile zaměstnanecký balíček

  • Praha 7, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time

    Náplň práceNa této pozici budete zodpovědní za správu kanceláře a podporu našeho týmu. Bude na vás, abyste zajišťovali efektivní komunikaci s klienty a kolegy, spravovali dokumenty a data, a zajišťovali chod kanceláře.PožadavkyTrestní bezúhonnostZdravotní způsobilostKomunikační schopnosti, spolehlivost, zodpovědnostUživatelský...