Detailingový specialista

7 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic WeWash CZ s.r.o. Full time

WeWash CZ s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Detailingový specialista.

Náplň práce:

  • Hloubkové čištění vozidel
  • Detailingové práce pro různé účely

Co od vás očekáváme:

  • Řidičský průkaz sk. B
  • Komunikativnost
  • Manuální zručnost
  • Zodpovědné chování
  • Reprezentativní přístup
  • Dočasná dochvilnost
  • Kvalitní přístup k práci

Co vám nabízíme:

  • Flexibilní nastavení směn
  • Platové ohodnocení až 250 Kč/hodina
  • Skvělý kolektiv
  • Osobní přístup
  • Stabilní přivýdělek

Naše společnost:

WeWash CZ s.r.o. je netradiční společnost, která se zabývá profesionální přípravou a čištěním vozidel. Hledáme kolegu na stabilní a dlouhodobou spolupráci.

Co nás čeká:

V naší společnosti si zakládáme na osobním přístupu a zajímá nás, kam se chcete s námi posouvat. Na vše vás zaškolíme a nastavíme s vámi směny.

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic WeWash CZ s.r.o. Full time

    WeWash CZ s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Detailingový specialista.Náplň práce:Hloubkové čištění vozidelDetailingtové práce pro různé účelyCo od vás očekáváme:Řidičský průkaz sk. BKomunikativnostManuální zručnostZodpovědné chováníReprezentativní přístupDočasná dochvilnostKvalitní přístup k práciCo vám...

    WeWash CZ s.r.o. hledá nového kolegu na pozici Detailingový specialista.Náplň práce:Hloubkové čištění vozidelDetailingové práce pro různé účelyCo od vás očekáváme:Řidičský průkaz sk. BKomunikativnostManuální zručnostZodpovědné chováníReprezentativní přístupDočasná dochvilnostKvalitní přístup k práciCo vám...