Servisní technik

3 weeks ago

Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time
Práce jako Servisní technik

Hledáte zajímavou práci v oblasti zabezpečovacích systémů? Máte zkušenosti s instalací a servisem zabezpečovacích systémů a vyhlášku 50? Pokud ano, je tato práce pro vás.

Co budete dělat?
  • Spolupracovat s kolegy elektrikáři při realizaci zakázek u klientů
  • Instalovat zabezpečovací systémy, kamer, monitorů a dalších zařízení
  • Výjezdy ke klientům (výjezdy po-čt a dále následuje volno pá-ne)
Co nabízí náš zaměstnavatel?
  • Stravenky v maximální možné částce na sodexo kartu
  • 2x ročně prémie (13. a 14. plat)
  • Cesťák proplacený v plné výši
  • 1x ročně velká firemní akce

  • Servisní technik

    1 week ago

    Práce servisního technika v ChebuHledáme zkušeného servisního technika pro instalaci zabezpečovacích systémů v Chebu. Pokud máte vyhlášku 50 a zkušenosti s zabezpečovacími systémy, jste na správném místě.Co budete dělat?Spolupracovat s kolegy elektrikáři při realizaci zakázek u klientůInstalovat zabezpečovací systémy, kamer,...