Bezpečnostní analytik

4 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Krajská zdravotní, a.s. Full time
Práce v kybernetické bezpečnosti

Naše společnost hledá nového člena svého týmu, který se bude podílet na identifikaci a analýze kybernetických rizik a hrozeb. Pokud máte zkušenosti s kybernetickou bezpečností nebo podobnými technickými obory a máte schopnost identifikovat a řešit bezpečnostní problémy a rizika, je tato práce pro vás.

Co budete dělat:

  • Identifikovat a analyzovat kybernetická rizika a hrozby
  • Vyhledávat a implementovat nejnovější bezpečnostní technologie a postupy
  • Monitorovat síťové aktivity a včas identifikovat neobvyklé nebo podezřelé aktivity
  • Vyvíjet a implementovat plány zabezpečení dat a informačních systémů
  • Spolupracovat s ostatními odděleními, aby se zajistila celková bezpečnost společnosti

Co požadujeme:

  • Zkušenosti s kybernetickou bezpečností nebo s podobnými technickými obory
  • Schopnost identifikovat a řešit bezpečnostní problémy a rizika
  • Znalost příslušných bezpečnostních norem a postupů
  • Vysokou úroveň technických dovedností a zkušeností s příslušným softwarem
  • Vynikající komunikační a týmové schopnosti
  • Ochotu učit se novým věcem

Co nabízíme:

  • Zajímavou a dynamickou práci v rychle se rozvíjejícím oboru
  • Konkurenceschopnou mzdu a atraktivní benefity
  • Možnost růstu a rozvoje kariéry v rámci společnosti
  • Příjemné pracovní prostředí a tým kolegů

  • Ústí nad Labem, Czech Republic Bezpečnostní informační služba Full time

    Náplň práce:získávání dat z otevřených zdrojů (převážně sociální sítě a média)informační analýza a vyhodnocení získaných datpráce s databázemi, podpora operativního týmuspolupráce napříč organizací dle konkrétních výstupůIdeální uchazeč by měl mít:VŠ vzdělání (zejména zaměření na nová média, informační...