Revitalizační manažer

2 weeks ago

České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic Trenkwalder a.s. Full time
Popis pozice

Na této pozici budete zodpovědní za vyhledávání potenciálních zákazníků a poskytování odborných konzultací a poradenství. Budete vytvářet návrhy řešení na míru podle potřeb klientů a spolupracovat s ostatními odděleními při tvorbě projektových plánů. Kromě toho budete mít možnost pracovat na zajímavých projektech revitalizace bytových domů a získat finanční ohodnocení s provizním systémem.

Co nabízíme
  • Služební auto i k soukromým účelům
  • Práci na zajímavých projektech revitalizace bytových domů
  • Možnost profesního růstu
  • Propracované úvodní školení
  • Tým zkušených kolegů, kteří Vám budou k dispozici
Co očekáváme
  • Vysoce kvalitní odborné znalosti a zkušenosti
  • Schopnost pracovat v týmu a komunikovat s ostatními
  • Flexibilita a ochota učit se novým věcem

  • České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic Trenkwalder a.s. Full time

    Popis poziceNa této pozici budete zodpovědní za revitalizaci bytových jednotek a budete se podílet na hledání potenciálních zákazníků, poskytování odborných konzultací a poradenství, tvorbě návrhů řešení na míru podle potřeb klientů a spolupráci s ostatními odděleními při tvorbě projektových plánů.Co nabízí naše...

    Popis poziceNa naší společnosti Trenkwalder a.s. hledáme zkušeného revitalizačního manažera, který bude zodpovědný za revitalizaci bytových jednotek.Úkoly a odpovědnostiVyhledávání potenciálních zákazníků a poskytování odborných konzultací a poradenstvíTvorba návrhů řešení na míru podle potřeb klientůSpolupráce s...