Supervizor výroby

1 week ago

Mladá Boleslav, Central Bohemia, Czech Republic DISPONERO s.r.o. Full time
Popis pozice

DISPONERO s.r.o. hledá zkušeného manažera výroby, který bude zodpovědný za řízení výrobních procesů a optimalizaci jejich efektivity.

Úkoly a povinnosti
  • Řízení výrobních týmů: Budete řídit směnové team leadery a dělníky výroby, aby splňovali stanovené cíle a standardy.
  • Řešení problémů: Řešit problémy na jednotlivých výrobních pracovištích v rámci jedné směny, aby se minimalizovaly prodlevy a optimalizovaly procesy.
  • Evidování dat: Evidovat data ve výrobním procesu, aby bylo možné sledovat a analyzovat výsledky.
  • Účast na výrobních poradách: Účastnit se výrobních porad, aby se diskutovaly aktuální problémy a hledaly řešení.
  • Zodpovědnost za výsledky: Zodpovídat za výsledky výroby, plnění výrobních plánů, dodržování technologických postupů a řídit se platnou dokumentací na pracovišti.
  • Údržba pracoviště: Zodpovídat budete dále za udržování čistoty, pořádku, BOZP a standardů na pracovišti.
  • Školení zaměstnanců: Součást vaší práce bude plánování školení zaměstnanců a zvyšování jejich kvalifikace.
  • Reporting: Reporting manažerovi výroby, aby byl informován o aktuální situaci a výsledcích.
Požadavky
  • SOU/ SŠ vzdělání s maturitou nejlépe technického směru.
  • Praxi ve vedení lidí min. 2 roky, zkušenost z automotive.
  • Znalost práce na PC – MS OFFICE.
  • Znalost předpisů BOZP.
  • Znalost metod štíhlé výroby.
  • Flexibilita, komunikační a organizační schopnosti.
  • Vytrvalost v práci a aktivní přístup k plnění úkolů.
Nabídky
  • Zázemí a perspektivu silné nadnárodní společnosti.
  • Práci ve 3 směnném provozu.
  • Pravidelný měsíční příjem.
  • Odměny za pracovní jubileum.
  • Stravenkový paušál.
  • 25 dnů dovolené.
  • Příspěvek do cafeterie.

  • Supervizor výroby

    3 weeks ago

    Mlada Boleslav, Czech Republic DISPONERO s.r.o. (Liberec) Full time

    Hledáme dynamického Supervizor výroby / Mistr výroby, který má chuť podílet se na inovativních projektech a optimalizaci procesů v rychle se rozvíjejícím prostředí. * Budete řídit směnové team leadery a dělníky výroby. * Řešit problémy na jednotlivých výrobních pracovištích v rámci jedné směny. * Evidovat data ve výrobním...