Tester Automatyczny @ 7N

1 week ago

Warszawa, Mazovia, Czech Republic 7N Full time
Opis Stanowiska

Poszukujemy doświadczonego testera automatycznego do długofalowej współpracy w naszym zespole rozwoju narzędzi wspomagających sprzedaż. Klient wspiera kulturę kreatywności - testerzy czynnie uczestniczą w kreowaniu rozwiązań, mają realny wpływ na to co i jak będzie wytwarzane przez zespół.

Obowiązki
  • Tworzenie oraz utrzymywanie automatycznych testów oprogramowania.
  • Uczestnictwo w pracach zespołu developerskiego pracującego w Scrum – planowanie prac, proponowanie ciekawych rozwiązań, testowanie przyrostów, prezentowanie rozwiązań, zbieranie feedbacku, wyciąganie wniosków i ciągłe doskonalenie.
  • Ciągła współpraca z developerami i analitykami w obszarze testów, w celu uzyskania i utrzymania wysokiej jakości produktu.
  • Weryfikacja stanu środowisk developersko-testowych za pomocą testów automatycznych.
Wymagania
  • C#
  • Visual Studio
  • HTML
  • CSS
  • JavaScript
  • API testing
  • HTTP
  • Git
  • xUnit
  • NUnit
  • MS SQL
  • Oracle
  • Azure DevOps
  • SpecFlow
  • Playwright
  • Selenium
  • ISTQB
  • Scrum
Benefity
  • Wewnętrzna platforma edukacyjna – 7N Academy
  • Cloud Path – program dot. kompetencji chmurowych
  • Dostęp do zewnętrznych platform edukacyjnych
  • Dofinansowanie kursów i szkoleń
  • Dofinansowanie nauki języków obcych
  • Program Rozwoju Kariery
  • Prywatna opieka medyczna
  • Szkolenia techniczne
  • Szkolenia rozwojowe
  • Ubezpieczenie na życie
  • Biblioteka firmowa
  • Pikniki rodzinne
  • Wyjazdy i eventy integracyjne
  • Pakiet sportowy Multisport
  • Dostęp do platformy Mindgram
  • 7N Inspiration Team