Pojišťovací a finanční konzultant

1 week ago

Cheb, Karlovarský kraj, Czech Republic Kooperativa Full time
Pomáhejte klientům v těžkých životních situacích

Láká Vás pomáhat lidem v obtížných situacích? Chcete být součástí týmu, který nabízí jistotu a péči svým klientům i kolegům?

Co nabízíme?
  • Perspektivní práci s možností nadstandardního ohodnocení
  • Stabilitu a férovost naší firemní kultury
  • Možnost stát se součástí profesně a věkově pestrého týmu
  • Manažery, kteří svou práci milují a jsou připraveni vás podpořit
  • Produktové odborníky a trenéry, kteří vám pomohou v rozvoji
  • Časovou flexibilitu a rovnováhu mezi pracovním a osobním životem
  • Firemní benefity
Co budete dělat?

Budete se věnovat celkové péči o klienty v oblasti pojišťovnictví a finančnictví na pobočce, v terénu i z domova. Pomůžete klientům vybrat pojištění, hypotéku nebo spoření podle jejich potřeb.

Co od vás očekáváme?
  • Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou
  • Čistý trestní a insolvenční rejstřík
  • Chuť se učit a rozvíjet
  • Přístup, který odráží naše hodnoty – péči o klienty a kolegy
  • Základní znalost MS Office