Steward koordinátor letiště

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic ADECCO spol. s r.o. Full time
Pracovní pozice: Steward koordinátor letiště

Adecco Vám pomůže a poradí při hledání práce. Pracovní náplň:

  • Komunikace se zákazníky na terminálech Letiště Václava Havla
  • Podpora poskytování našich služeb
  • Hlášení výsledků vedoucím týmů
  • Koordinace pasažérů

Co od vás očekáváme:

  • AJ jazyk – komunikativní úroveň
  • Další cizí jazyky výhodou
  • Plnoletost
  • Reprezentativní vzhled
  • Proaktivnost a pozitivní přístup

Co vám nabízíme:

  • Mzdu až 35 000
  • Příspěvky za víkendové směny
  • 4 týdny dovolené
  • Pracovní doba – denní 10 h, rovnoměrně rozvržena
  • Slevy na stravování
  • Využívání taxi služeb

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Adecco Praha pobočka Full time

    Pracovní pozice Steward koordinátorNaši zákazníci očekávají od nás profesionální a vstřícný přístup. Jako Steward koordinátor budete zodpovědní za zajištění jejich pohodlí a spokojenosti během pobytu na letišti.Úkoly a povinnosti:Koordinace pasažérů a zajištění jejich pohodlíPodpora poskytování našich služebHlášení...