Produktový operátor

4 weeks ago

Kolín, Central Bohemia, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Popis pozice

ManpowerGroup s.r.o. hledá zkušeného produktového operátora pro svou výrobní společnost v Kolíně. Společnost je lídrem v oblasti výroby flexibilních obalů, samolepicích etiket, grafických etiket, IML etiket a shrink sleevů.

Ve své práci budete zodpovědní za obsluhu polygrafických strojů, kontrolu kvality a vyplňování výrobní dokumentace. Pokud máte technické znalosti a logické myšlení, jste na správném místě.

Žádáme
  • výuční list v technickém oboru
  • předchozí zkušenost ve výrobě
  • technická zdatnost
  • spolehlivost v docházce
  • ochota pracovat na směny
Nabízíme
  • dotované stravování
  • 2 sick-days (po zkušební době)
  • příspěvek na dopravu do zaměstnání
  • k řádné dovolené i další dny navíc (za každý odpracovaný rok)
  • řadu interních kurzů a školení
  • zvýhodněné ceny na tarify od T-Mobile
  • velmi dobrou dostupnost od vlakového i autobusového nádraží
Požadované jazyky
  • Čeština