Mechanik značek HONDA, Husqvarna, Atlas Copco

1 week ago

Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic CRI ameba, s.r.o. Full time
O naší společnosti

Společnost CRI ameba, s.r.o. je autorizovaným prodejcem a servisem menších stavebních strojů značky HONDA, Husqvarna, Atlas Copco. S 30letou tradicí v oboru nabízíme kvalitní služby a podporu našim zákazníkům.

Náplň práce

• Pravidelný servis a opravy malé a střední značkové stavební mechanizace

• Předprodejní servis nových strojů

Co od Vás očekáváme

• Výuční list v oboru mechanik, popř. blízkém oboru

• Řidičský průkaz skupiny B

• Svařečský průkaz výhodou

• Samostatnost, pozitivní přístup

Co Vám můžeme nabídnout

• Práci na hlavní pracovní poměr v menším mladém kolektivu

• Práci na čisté moderní dílně

• Přátelský kolektiv

• Stálou mzdu (fix+prémie+stravenkový paušál)

• Pevnou pracovní dobu bez přesčasů

• Zázemí v prostředí moderní a stabilní společnosti

• Zaškolení

• Místo výkonu práce: Olomouc

Mzda:
Kč + stravenkový paušál

Benefity
  • Příspěvek na stravování
  • Přátelské prostředí

  • Olomouc, Olomoucký kraj, Czech Republic CRI ameba, s.r.o. Full time

    O naší společnostiSpolečnost MANEK stavební stroje spol. s r.o. v Olomouci hledá vhodného kandidáta na pozici mechanika značek HONDA, Husqvarna, Atlas Copco.Náplň práce• Pravidelný servis a opravy malé a střední značkové stavební mechanizace• Předprodejní servis nových strojůCo od Vás očekáváme• Výuční list v oboru...

    Práce v moderní dílněChcete pracovat v moderní a stabilní společnosti? Máme pro vás zajímavou nabídku práce mechanika v Olomouci.Co budete dělat?Pravidelný servis a opravy malé a střední značkové stavební mechanizacePředprodejní servis nových strojůPráce na hlavní pracovní poměr v menším mladém kolektivuPráce na čisté...

    Práce v mladém kolektivuChcete pracovat v mladém kolektivu, kde máte příležitost rozvíjet své dovednosti a zkušenosti? Naši tým hledá zkušeného mechanika, který bude zodpovědný za servis a opravy malé a střední značkové stavební mechanizace.Úkoly a povinnostiPravidelný servis a opravy malé a střední značkové stavební...