Manažer prodejny

2 weeks ago

Rakovník District, Central Bohemia, Czech Republic Teta drogerie a lékárny ČR s.r.o. Full time
Co budete dělat:

Budete zodpovědní za bezproblémový chod prodejny a zajištění spokojenosti zákazníků.

Vaše hlavní činnosti:
  • Zajištění chodu prodejny a vedení zaměstnanců
  • Plánování činností a organizace práce na prodejně, hodnocení zaměstnanců prodejny
  • Vedení dokumentace související s provozem prodejny
  • Kontrola provozních procesů, denních činností a nastavení potřebných opatření k zajištění jejich realizace
  • Zajištění přípravy, doplňování zboží k prodeji podle specifikace prodávaného zboží
  • Vystavení a kontrola aktuálních cenovek u jednotlivých výrobků
  • Vedení pokladny, obstarávání hotovostních a bezhotovostních plateb, práce s ceninami
  • Obsluha zákazníků na prodejně dle stanovených standardů společnosti a uzavírání prodejních transakcí
  • Vyřizování dotazů a případných reklamací
  • Kontrola expirací, skladování a dohlížení na zboží a čistotu prodejny
  • Spoluúčast na inventurách zboží
  • Sledování zásob na prodejně
  • Komunikace s kontrolními orgány ve spolupráci s centrálou společnosti
Co nabízíme:
  • Práci na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok, poté možnost prodloužení na dobu neurčitou
  • Práci na plný úvazek
  • 7 denní provoz (krátký - dlouhý týden)
  • Motivační finanční ohodnocení
  • Týden placeného volna nad rámec 4týdenní dovolené
  • Příspěvek na stravu ve výši 100 Kč na směnu
  • Příspěvek na nákup zboží a výrazná sleva na veškerý sortiment drogerie
  • Zaškolení přímo na prodejně
  • Zázemí stabilní a prosperující společnosti, největší na trhu v ČR a SR
  • V případě oboustranné spokojenosti možnost dlouhodobé spolupráce
Co od vás očekáváme:
  • Šušné a příjemné vystupování
  • Spolehlivost a zodpovědnost, schopnost plnit zadané úkoly
  • Dobré komunikační dovednosti
  • Praxe v obchodě výhodou, kladný vztah k prodeji
  • Flexibilitu
  • Trestní bezúhonnost
  • Znalost práce na PC
  • Fyzickou zdatnost

Pro zaslání životopisu použijte tlačítko "Odpovědět".