Marketingový specialista

2 weeks ago

Kostelec nad Orlicí, Královéhradecký kraj, Czech Republic Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. Full time
O naší společnosti

Manuvia Expert Recruitment CZ, s.r.o. hledá nového člena svého týmu. Pokud máte zkušenosti s employer brandingem a kreativními nápady, jste na správném místě. Nabízíme atraktivní benefity, včetně 13. platu a možnosti home office.

Náplň práce:
  • Aktivní vyhledávání kandidátů, tvorba inzerátů, organizování a vedení pohovorů
  • Vytváření a správa obsahu na sociálních sítích a kariérních stránkách
  • Employer Branding
  • Udržování a rozvoj vztahů se středními a vysokými školami v Plzeňském kraji
  • Spolupráce na organizaci firemních akcí
  • Navrhování atraktivních prezentací a grafických materiálů
  • Připrava a prezentace reportů pro vedení společnosti
Co od Vás očekáváme:
  • Zkušenost s aktivním náborem (vyhledávání kandidátů, inzerce, pohovory)
  • Zkušenosti v oblasti employer brandingu nebo marketingu
  • Zkušenosti s vytvářením obsahu na sociálních
  • Kreativitu a samostatnost
  • Komunikaci v anglickém či německém jazyce – min. B2
  • Cit pro grafiku a zkušenosti s prací programu Canva (případně obdobném programu)
  • Řp. Sk. B – aktivní řidič
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Zajímavé mzdové ohodnocení
  • Stravenkový paušál
  • Možnost pravidelného home office
  • 5 týdnů dovolené
  • Jazykové kurzy během pracovní doby
  • Zvýhodněné mobilní tarify

  • Benátky nad Jizerou, Czech Republic HYGOTREND, s.r.o. Full time

    O naší společnostiHYGOTREND Group je největší český a slovenský dodavatel prostředků pro úklid a hygienu. Vyhledáváme nového kolegu nebo kolegyni na pozici Specialista marketingu na centrálu v Benátkách nad Jizerou.Náplň práce:Zodpovědnost za marketingové aktivity společnosti a prezentaci privátních značekGrafické zpracování a...