Kuchařský asistent

2 weeks ago

Brno, South Moravian, Czech Republic Raed´s s.r.o. Full time
O naší restauraci

Šelepka je brněnská gastronomická instituce, která nabízí jedinečnou kuchyni a vřelé prostředí.

Náplň práce:

Rád se pohybuješ v kuchyni, kde se mísí různé vůně a chutě? Umíš pracovat v týmu s kuchařem a není to pro tebe novinka? Pak jsi u správného místa, protože právě teď hledáme do naší brněnské restaurace Šelepka kuchařského asistenta.

Co od Vás očekáváme:
  • Praxe v oboru minimálně 2 roky.
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost.
  • Schopnost pracovat v týmu, spolupracovat budeš s kuchařem.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Prostředí, kde pracuje skvělý tým lidí. A jejich práce je baví.
  • Budeš součástí všech plánů naší restaurace.
  • Zázemí stabilní firmy. V rámci Brna máme skupinu dalších gastronomických podniků.
  • Práce na hlavní pracovní poměr.
  • Zaměstnanecká sleva (50%) ve všech našich podnicích.

  • Kuchařský Asistent

    4 weeks ago

    Brno, South Moravian, Czech Republic JEAN PAUL´S BISTRO s.r.o. Full time

    InformaceKoho hledáme?Do našeho týmu Jean Paul ́s Bistro hledáme nového kolegu na pozici pomocného kuchaře/ pomocné kuchařky v našem bistru v OC Campus Square.Jedná se o různorodou práci - od přípravy jídel, úklidu, obsluhy zákazníků po práci s pokladním systémem.Pro komunikaci se zákazníky je nutná čeština.Pracovní doba PO -...

  • Brno, South Moravian, Czech Republic Raed´s s.r.o. Full time

    Co hledámeŠelepka hledá zkušeného pomocníka do své brněnské restaurace. Pokud jsi rád pracovat v kuchyni, kde se mísí různé vůně a chutě, a umíš pracovat v týmu s kuchařem, pak jsi na správném místě.Co nabízímePraxe v oboru minimálně 2 roky.Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost.Schopnost pracovat v týmu, spolupracovat...