Koordinátor expedice

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Košík s.r.o. Full time
Popis pozice

V Košíku hledáme zkušeného koordinátora expedice, který bude zodpovědný za efektivní provoz expedice a nakládky. Pokud máte zkušenosti s vedením malého týmu a máte znalosti z oblasti logistiky, jste na správném místě.

Co budete dělat?
  • Budete spolupracovat s vedoucím směny expedice na koordinaci pracovníků skladu.
  • Pohlídáte efektivitu procesu expedice a nakládky, aby byla zajištěna kvalita a rychlost dodávek.
  • Budete zajišťovat dodržování pravidel BOZP a pořádku na pracovišti.
  • Spolu s týmem budete plnit nastavené cíle a přispívat k úspěchu našeho týmu.
Co potřebujeme?
  • Máte prokazatelnou zkušenost s vedením alespoň malého kolektivu lidí.
  • Umíte se rychle a logicky rozhodovat.
  • Jste týmový hráč a máte rádi spolupráci s ostatními.
  • Jste fyzicky zdatný/á a máte znalosti z oblasti logistiky.
Co nabízíme?
  • Nástup možný ihned.
  • Výplata vždy do 10. dne v měsíci.
  • Možnost vzdělávání a kariérního růstu.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce a teambuildingy.
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz.
  • VIP ceny na,
  • Makro kartu.
  • Výhodné nákupy na Samsung e-shop.
  • Odměna za odpracované roky.
  • Příspěvek na výuku cizích jazyků.
  • Zvýhodněné tarify od O2 family.
  • Možnost Multisport karty.
  • Stravenkový paušál.
  • V dostupnosti MHD a bezplatné parkovaní v objektu.

Je čas měnit věci a zanechat stopu. Jdeš do toho s námi?