Směnový analytik

6 days ago

Rtyně nad Bílinou, Ústecký kraj, Czech Republic Czech Aerosol, a.s. Full time
O naší společnosti

Czech Aerosol, a.s. je nejstarší a největší výrobce aerosolových sprejů v České republice. Jsme silná, ryze česká společnost s více než 50 letou tradicí a proto dbáme nejen na ochranu životního prostředí a zachování přírodních zdrojů, ale rovněž na tradice, spravedlivé podmínky zaměstnání a odpovědnost v obchodním jednání.

Naší cílem je nabízet kvalitní aerosolové produkty, které splňují nejvyšší požadavky na kvalitu a bezpečnost. K tomu potřebujeme zkušené a kvalifikované zaměstnance, kteří jsou schopni pracovat v týmu a podílet se na naší úspěšné historii.

Pracovní náplň

Směnový laborant/ka bude zodpovědný za provádění vstupních kontrol surovin, polotovarů a hotových výrobků. Bude také zodpovědný za identifikaci a evidenci vzorků, přípravu odměrných roztoků včetně stanovení faktorů, provádění rozborů v oblasti analytické, anorganické a organické chemie, kalibraci a běžnou údržbu laboratorních přístrojů, zakládání a vyřazování referenčních a retenčních vzorků hotových výrobků, třídi a likviduje odpady.

Co Vám můžeme nabídnout

ÚSO, SO - obor chemie

Možnost práce ve směnném režimu

Samostatnost, přesnost, analytické schopnosti

Práce v týmu, komunikační dovednosti

Ochotu učit se

Náplň práce laboranta/ky

13. mzda

Příspěvek na dovolenou ve výši 6 000,-

Stravenkový paušál cca 1000,-

Příspěvky na penzijní připojištění až 1 500,- bez nutnosti vlastního příspěvku

5 týdnů dovolené

Každoroční valorizaci základní mzdy

Nástup: ihned

Benefity
  • Dovolená navíc
  • Finanční bonusy / prémie
  • 13., případně 14. plat
  • Firemní akce
  • Slevy na firemní zboží
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dovolenou
  • Parkoviště

  • Směnový analytik

    1 week ago

    O naší společnostiCzech Aerosol, a.s. je přední výrobce aerosolových sprejů v České republice. S více než 50 lety tradice a silnou pozicí na trhu dbáme na ochranu životního prostředí, zachování přírodních zdrojů a tradiční hodnoty. Vyhledáváme zkušené odborníky, kteří se připojí k našemu týmu a pomohou nám dále...