Šéfmontér - Elektromontážní specialista

3 days ago

Pilsen, Plzeňský kraj, Czech Republic KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. Full time

Požadujeme:

  • SŠ nebo SOÚ vzdělání v oboru elektro
  • Praxe v elektromontáži silnoproudu
  • Zkušenosti s řízením realizace elektromontážních zakázek vítány
  • Osvědčení z vyhl.50/78 Sb.min.§6
  • Dobré technické a komunikační schopnosti
  • ŘP skup.B

Nabízíme:

  • Práci s novými systémy a technologiemi
  • Možnost zvyšování kvalifikace
  • Odpovídající mzdové ohodnocení
  • Zázemí silné a prosperující firmy
  • Týden dovolené navíc, příspěvek na stravné

Popis pozice:

Šéfmontér je zodpovědný za řízení elektromontážních zakázek a zajišťuje jejich úspěšnou realizaci. Je to specialista v oboru elektro, který má zkušenosti s prací s novými systémy a technologiemi. Šéfmontér musí mít dobré technické a komunikační schopnosti a být schopen řídit tým elektromontérů.

  • Šéfmontér

    3 months ago

    Pilsen, Czech Republic KAPPENBERGER + BRAUN, Elektro-Technik spol. s r.o. Full time

    Pro posílení našeho týmu elektromontážní firmy se sídlem v Plzni a působností na zakázkách po ČR hledáme ŠÉFMONTÉRY:Požadujeme:- SŠ nebo SOÚ vzdělání v oboru elektro- praxe v elektromontáži silnoproudu- zkušenosti s řízením realizace elektromontážních zakázek vítány- osvědčení z vyhl.50/78 Sb.min.§6- dobré...