Elektrospecialista junior

1 week ago

Brno, South Moravian, Czech Republic AC Jobs, s.r.o. Full time
O naší společnosti

Jakmile se stanete součástí našeho týmu, budete součástí mezinárodní firmy, která se specializuje na vývoj a výrobu jemné elektroniky. Naší cílem je najít mladé kolegy, kteří mají chuť na sobě pracovat a profesní růst.

Náplň práce

Na této pozici budete pracovat na montážích, úpravách a testech špičkové elektroniky. Bude na vás, abyste testovali přístroje, odlaďovali chyby a uváděli je do provozu. Komunikace s kolegy ze zahraničí i v ČR bude také vaší zodpovědností.

Co od vás očekáváme

Technické vzdělání, ideálně elektro, IT nebo strojní, je pro nás klíčové. Vyhláška 50 výhodou, ale Slovenská vám vyhovuje, případně pomůžeme s obnovou nebo máte možnost si vyhlášku dodělat. Základní orientace ve schématech a profesní růst a dlouhodobá spolupráce jsou také důležité pro nás.

Co vám můžeme nabídnout

Vítáme absolventy technických a elektro oborů a nabízíme práci na 1 směnu a pružnou pracovní dobu od pondělí do pátku. Práce v mezinárodní firmě s možností profesního růstu a rozvojové a jazykové kurzy jsou také na naší nabídce. Zaměstnanecké benefity a různé akce vám také nabídneme.

  • Brno, South Moravian, Czech Republic AC Jobs, s.r.o. Full time

    O naší společnostiJakmile se stanete součástí našeho týmu, budete součástí mezinárodní firmy, která se specializuje na vývoj a výrobu jemné elektroniky. Jsme rádi, že hledáme mladé kolegy, kteří mají chuť na sobě pracovat a profesní růst.Co nabízímeTechnické vzdělání - ideálně elektro, IT nebo strojní* Vyhláška 50...

    O naší společnostiJakmile se stanete součástí našeho týmu, budete součástí mezinárodní firmy, která se specializuje na vývoj a výrobu jemné elektroniky. Naší cílem je najít mladé kolegy, kteří mají chuť na sobě pracovat a profesní růst.Náplň práceNa této pozici budete pracovat na montážích, úpravách a testech špičkové...

  • Brno, South Moravian, Czech Republic Advantage Consulting, s.r.o. - Brno Full time

    Jak se stát součástí našeho týmu?Jsme mezinárodní firma, která se specializuje na vývoj a výrobu jemné elektroniky. Hledáme mladé kolegy, kteří mají zájem o profesní růst a chuť na sobě pracovat.Výběr vhodných kandidátůVítáme absolventy technických a elektro oborů. Pokud máš zájem o práci na zajímavých projektech a chceš...