Klíčový zákaznický manažer

4 weeks ago

Kolín, Central Bohemia, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time
Pozice: Klíčový zákaznický manažer

Vyhlášení pozice klíčového zákaznického manažera v naší společnosti ManpowerGroup s.r.o. je příležitostí pro zkušené profesionály, kteří se chtějí podílet na rozvoji našich zákaznických vztahů.

Popis pozice
  • Udržení a rozvoj dlouhodobých vztahů se zákazníky v České republice, Německu a Rakousku
  • Aktivní komunikace se zákazníky prostřednictvím telefonu, emailu a dalších komunikačních kanálů
  • Vyhledávání nových zákazníků a navazování spolupráce
  • Příprava obchodních plánů a odpovědnost za jejich plnění
  • Návrh obchodních podmínek spolupráce se zákazníky
  • Vedoucí obchodní administrativy
  • Analýza trhu a aktivní předávání informací a podnětů do firmy
  • Podíl na řízení akcí na podporu prodeje
Požadavky
  • Ukončené střední vzdělání v technickém směru, polygrafie výhodou
  • Praxe na obdobné pozici minimálně 3 roky v výrobní společnosti nebo polygrafii
  • Zkušenosti z mezinárodního obchodu
  • Komunikativní úroveň německého/anglického jazyka podmínkou pro zahraniční cesty a každodenní komunikaci se zákazníky
  • Zkušenosti se zakázkovou výrobou výhodou
  • Výborné komunikativní a prezentační dovednosti
  • Příjemné vystupování, pozitivní a aktivní přístup k práci
Nabízíme
  • Fixní mzda + provize z prodeje
  • Pružná pracovní doba
  • Služební automobil
  • Mobilní telefon a notebook
  • Vlastní jídelna (dotované obědy)
  • 2 sick-days
  • K řádné dovolené i další dny navíc (rostoucí dovolená)
  • Firemní ubytování po dobu zaučení (pokud jste z daleka)
  • Finanční ohodnocení s ohledem na Vaše předchozí zkušenosti
  • Odborné zaškolení na naše produkty
  • Rada interních kurzů a školení
  • Pracovněprávní poradenství
Požadované jazyky
  • Čeština

  • Kolín, Czech Republic SIRIUS FINANCE, a. s. Full time

    O naší společnostiJsme společnost Sirius Finance, a. s., která se specializuje na finanční poradenství a konzultace.Co hledámeHledáme zkušeného a ambiciózního profesionála, který má zkušenosti s komunikací se zákazníky a navrhováním finančních řešení.ÚkolyÚkolem našeho nového kolegy bude komunikace se zákazníky, navrhování...