Zedník, obkladač

2 weeks ago

Nové Město na Moravě, Kraj Vysočina, Czech Republic STAREDO s.r.o. Full time
O nás

Jsme menší stavební firma, která nabízí široké spektrum stavebních služeb.

Zabýváme se pozemní stavitelstvím, stavbami sportovními a dopravními.

Naše firma se specializuje na realizaci komplexních stavebních projektů.

Náplň práce:
  • Na našich stavbách se vyskytují všechny stavební obory, se kterými si musíme kolektivně poradit.
  • Samostatná práce na přidělené části stavebního díla či samostatné zakázce.
  • Práce na našich stavbách na přiděleném úkolu.
Co od Vás očekáváme:
  • Samostatnost a schopnost řidit malou skupinku spolupracovníků.
  • Znalost stavební profese a schopnost plnit zadaný úkol.
  • Dobrou komunikaci a snahu společně vyřešit potřebné úkoly.
  • Řidičský průkaz.
  • Nepožadujeme vyučení, možno nahradit praxí.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Příjemné pracovní prostředí a pomoc při řešení problémů.
  • Umožnění osobní seberealizace a celoroční práci v okolí Nového Města.
  • Dobré platové podmínky s pracovními bonusy.
  • Odměny za případné řízení drobných zakázek či částí zakázek.
  • Možnost odborného a profesního růstu i platového růstu.
  • Osvědčeným uchazečům můžeme případně nabídnout služební byt za přijatelných podmínek.
  • Možná práce na živnostenský list.

Benefity: týden dovolené navíc, 13., 14., případně 15. plat, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění či pojištění.

Požadavky
  • Minimální vzdělání: Nižší střední odborné.

  • zedník, obkladač

    4 months ago

    Nové Město na Moravě, Czech Republic STAREDO s.r.o. Full time

    O násJsme menší stavební firma pracující v dojezdové vzdálenosti od Nového Městě na Moravě.Zabýváme se pozemní stavitelstvím ,stavbami sportovními a dopravními.Stavění nás baví!Náplň práce:na našich stavbách se vyskytují všechny stavební obory se kterými si musíme kolektivně poradit.samostaná práce na přidělené části...