Nocní vedoucí expedice

3 days ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Košík s.r.o. Full time
Popis pozice

Jsme Košík s.r.o., jedna z největších e-commerce firem v ČR, a hledáme talentovaného člověka na pozici nočního vedoucího expedice. Na této pozici budeš zodpovědný za vedení a kontrolu týmu expedice a nakládky, kontrolu produktivity a dostupnosti slotů, zajištění správného počtu lidí na směně a plánování přestávek.

Požadavky

Co hledáme?

  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Rychlé a logické rozhodování
  • Čistý trestní rejstřík
  • Iniciativa a proaktivní přístup
  • Analýza dat a procesů za účelem zlepšování efektivity a produktivity skladu
  • Organizační schopnosti
  • Schopnost efektivně plánovat a organizovat skladové operace
  • Minimálně základní znalost skladového hospodářství
  • Schopnost efektivně vést a motivovat tým
Nabídky

Co ti nabízíme?

  • Zaškolení a kariérní růst
  • Prostor pro uplatnění vlastních nápadů a možnost rychle vidět výsledky
  • Pracovní doba v režimu krátký/dlouhý týden, noční 12 hodinové směny
  • Smlouva na dobu neurčitou a 5 týdnů dovolené
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Zaměstnanecké slevy na veškeré zboží Košík.cz

Je čas měnit věci a zanechat stopu. Jdeš do toho s námi?

  • Vedoucí expedice

    2 weeks ago

    PožadujemeJak si tě představujeme?Máš prokazatelnou zkušenost s vedením alespoň malého kolektivu lidí.Umíš se rychle a logicky rozhodovat.Jsi týmový hráč záleží ti na týmové spolupráci i s externími kolegy.Jsi fyzicky zdatný/á.Ve skladu se cítíš jako "ryba ve vodě".NabízímeA co ti za to můžeme nabídnout?Nástup možný...

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic GOLD GROUP s.r.o. Full time

    Pracovní pozice v expediciNabízíme zajímavou pracovní příležitost v expedici pro zkušené a motivované pracovníky.Co nabízíme:Stabilní finanční ohodnoceníMožnost růstu na vedoucí poziciNástup možný ihnedCo zajistíme:Finanční stabilituDlouhodobou spolupráciPříjemné pracovní prostředíŠkolení dle firemních standardůCo...

  • Prague 4, Czech Republic GIENGER CENTRON, s.r.o. Full time

    SKLADNÍK - VEDOUCÍ SMĚNY PRAHA 4SPOLEČNOST:Odborný velkoobchod sortimentem voda, topení, plyn s více jak 25 letou tradicí hledá do svého týmu skladníka.Náplň práce:dvousměnný provozpříjem zboží,expedice zboží,příprava dodávek na pobočkyplnění dalších úkolů dle požadavků nadřízenéhoPožadavkymin. základní...