Senior IT specialista

2 weeks ago

Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time
Pracovní pozice: Senior IT specialista

Chcete pracovat pro dynamickou a inovativní mezinárodní společnost, která nabízí zajímavou a vyváženou pracovní nabídku? Láká vás propojení IT s výrobními procesy a poskytování IT podpory uvnitř i vně společnosti?

Náplň práce:
  • Zodpovědnost za interní IT infrastrukturu
  • Správa a podpora počítačové sítě
  • Rozvoj nových IT strategií
  • Koordinace a spolupráce na rozvoji nových IT nástrojů
  • Navrhování a analýza IT řešení
  • Komunikace a spolupráce s dodavateli, udržování obchodních vztahů
  • Spolupráce na rozpočtu IT, zabezpečování jeho plnění
  • Spolupodílení se na zlepšování systému v rámci IT oddělení
  • Aktivní kontakt s centrálou společnosti v zahraničí
  • IT reporting
Co vám nabídneme:
  • Atraktivní mzdové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Prostředí silné a stabilní mezinárodní společnosti
  • Vzdělávání, školení, možnost růstu
Co od vás očekáváme:
  • SŠ/VŠ vzdělání - ideálně v oboru IT
  • Předešlá praxi na totožné pozici alespoň 4 roky
  • Velmi dobrou znalost anglického jazyka - denní využití
  • Komunikační dovednosti, organizační schopnosti
  • Pokročilou znalost MS Office

Pokud Vás tato nabídka práce zaujala, reagujte prosím na tento inzerát. Jakmile dostaneme Vaši odpověď, budeme Vás kontaktovat a informovat o dalším průběhu.

  • Ústí nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

    Pracujte pro dynamickou a inovativní společnostLáká vás propojení IT s výrobními procesy a poskytování IT podpory uvnitř i vně společnosti? Budeme rádi za váš životopis a příležitost, kterou nabízíme.Náplň práce:Zodpovědnost za interní IT infrastrukturuPráva a podpora počítačové sítěRozvoj nových IT strategiíKoordinace a...

  • Senior IT specialista

    2 weeks ago

    Ústí nad Labem, Czech Republic Randstad HR Solutions s.r.o. Full time

    Chcete pracovat pro dynamickou a inovativní mezinárodní společnost? Láká vás propojení IT s výrobními procesy? Je poskytování IT podpory uvnitř i vně společnosti to, co vás profesně naplňuje a zajímá? Budeme rádi za váš životopis, příležitost, kterou nabízíme, zajímavá rozhodně je. náplň práce:zodpovědnost za interní IT...

    2 weeks ago