Marketingový průzkum

3 weeks ago

Opava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic EKOPLAST RA Česko s.r.o. Full time
O nás

Ekoplast RA Česko s.r.o. je společnost, která se specializuje na pozáruční servis oken. S více než 7 lety zkušeností na trhu hledáme nové členy do našeho týmu.

Náplň práce:
  • Reklamujeme firmu a propagujeme prostřednictvím dotazníků a letáků.
  • Poskytujeme informace potencionálním zájemcům.
  • Předběžný průzkum trhu.
  • Komunikace.
  • Práce se pět dní v týdnu, dvě hodiny odpoledne.
  • Jedná se o práci v terénu.
Co od Vás očekáváme:
  • Spolehlivost je u nás na prvním místě.
  • Pozitivní přístup k práci.
  • Dobré komunikační schopnosti.
  • Příjemné vystupování.
  • Schopnost pracovat samostaně, ale zároveň mít týmového ducha a ochotně pomoci v případě potřeby ostatním členům týmu.
  • Ochota zlepšovat se a učit novým věcem.
  • Vytrvalost.
  • Dochvilnost.
Co Vám můžeme nabídnout:
  • Nadstandardní platové ohodnocení.
  • Příjemný mladý kolektiv.
  • Pravidelná školení v oblasti komunikace a správného přístupu v různých situacích.
  • Soutěže a individuální odměny.
  • Kariérní růst.