Doručovatel jídla

3 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic LKMV Services, s.r.o. Full time
Co nabízí práce kurýra

Práce kurýra je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí mít naprostou časovou flexibilitu a pracovat na svých vlastních podmínkách. Jako kurýr budete doručovat jídla z nejoblíbenějších restaurací a můžete si vybrat, kdy a kolik budete pracovat.

Co budete dělat
  • Budete doručovat jídla z restaurací na základě pokynů aplikace.
  • Algoritmus aplikace přiřadí objednávky kurýrům nejblíže restauraci, kteří ji mohou přijmout nebo odmítnout.
  • Budete doručovat jídla zákazníkům a za každou objednávku budete mít odměnu.
Co od vás očekáváme
  • Chuť pracovat a úsměv.
  • Schopnost komunikovat se zákazníky.
  • Profesionální a spolehlivé jednání.
Co vám nabízíme
  • Neomezený výdělek.
  • Výplata každý týden.
  • Naprostá časová flexibilita.

Práce kurýra je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí mít svobodu a pracovat na svých vlastních podmínkách. Pokud máte chuť pracovat a chcete mít naprostou časovou flexibilitu, přihlaste se na práci kurýra a začněte vydělávat peníze podle svých podmínek.

  • Doručovatel jídla

    3 weeks ago

    Co nabízí práce kurýraPráce kurýra je skvělou příležitostí pro ty, kteří chtějí pracovat flexibilně a mít možnost pohybu. Jako kurýr budete doručovat jídla z nejoblíbenějších restaurací v Praze a okolí. Můžete si vybrat, kdy a kolik budete pracovat, a máte naprostou svobodu pohybu.Co budete dělatDoručovat jídla z restaurací...