Nový projektový lídr

2 weeks ago

Brandýs nad LabemStará Boleslav, Central Bohemia, Czech Republic HR Direct s.r.o. Full time
Nové projekty

Naši klienti, společnost HR Direct s.r.o., hledají zkušeného projektového lídra pro svou lokaci v Brandýse nad Labem.

Co budete dělat?
  • Rozjíždět nové projekty od začátku až po předání do sériové výroby.
  • Organizovat a vést projektové schůzky.
  • Tvořit a aktualizovat projektové plány a kontrolovat jejich proveditelnost.
  • Zodpovídat za změny v projektu.

Co potřebujeme?

  • Zkušenost s rozjezdem nových projektů.
  • Orientace v oblasti automotive.

Co nabízíme?

  • Možnost pracovat v dynamickém týmu.
  • Šance rozvíjet své dovednosti a zkušenosti.

  • Lídr projektů

    1 week ago

    Brandýs nad Labem-Stará Boleslav, Central Bohemia, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time

    Projektový manažerChcete být článkem, který zajišťuje hladký průběh nových iniciativ? Chcete mít přímý dopad na úspěch našich projektů a spokojenost našich zákazníků?Co čeká na Vás:Organizace a vedení schůzek pro přidělené projekty s pravidelnou komunikací s centrálními týmy.Řešení problémů a zajišťování hladkého...

  • Roudnice nad Labem, Ústecký kraj, Czech Republic Lead - Project Advices s.r.o. Full time

    O naší společnostiLead - Project Advices s.r.o. hledá zkušené montážní pracovníky pro naše výrobní závody v Račicích. Jako lídr ve výrobním průmyslu nabízíme zajímavou práci v dynamickém týmu.Náplň práce: Sestavování konečných produktů pro zákazníka na základě technických podkladů (kryty na turbíny, potrubní...