Projektový administrátor

2 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i. Full time
Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i. hledá Projektového administrátora

Ústav chemických procesů AV ČR, v.v.i. je institucí, která se zabývá výzkumem v oblasti chemie, nových materiálů a řadou inženýrských oborů. Hledáme zkušeného Projektového administrátora, který bude podporovat přípravu a realizaci našich projektů.

Pracovní náplň:
  • Administrativní a koordinační podpora přípravy projektu a jeho realizace z pohledu hlavního příjemce projektu
  • Plánování a koordinace operativních úkolů a další organizační aspekty realizace projektů a finančního plnění
  • Kontrola účetních dokladů a uznatelnosti nákladů dle podmínek poskytovatele a příprava projektové dokumentace
  • Evidence stávajícího i plánovaného čerpání prostředků projektu
  • Zpracování zpráv o realizaci, žádostí o změnu, platbu a dalších povinných příloh dle specifikace a pravidel poskytovatele
  • Kontrola podkladů k veřejným zakázkám z hlediska dodržování pravidel poskytovatele
  • Komunikace a součinnost s vedlejšími příjemci dotace
  • Komunikace s poskytovatelem dotace
  • Znalost pravidel poskytovatele dotace, kontrola jejich dodržování ve spolupráci s vedoucím řešitelem projektu, podpora v oblasti metodiky a pravidel dotačních programů
  • Kontrola dodržování procesů
  • Monitoring a kontrola plnění plánovaných cílů a výstupů projektu
  • Zajištění dodržování časového harmonogramu projektu
Požadavky:
  • VŠ vzdělání
  • Organizační a komunikační schopnosti, dodržování termínů, operativní rozhodování, schopnost pracovat pod tlakem a řešit krizové situace, schopnost prioritizace
  • Aktivní přístup, samostatnost, pečlivost, zodpovědnost, ochota učit se novým věcem
  • Výhodou je zkušenost s administrováním projektů EU fondů jako OP JAK, OP VVV
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalost MS Office
Nabízíme:
  • Pracovní poměr na rok s možností následného prodloužení a perspektivou spolupráce na dalších projektech
  • Nástup možný ihned
  • Hrubá mzda 55 000 – 60 000 Kč
  • Zajímavou práci v příjemném prostředí na Praze 6
  • 5 týdnů dovolené plus 5 "sick days" ročně
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na závodní stravování (90 Kč/oběd)
  • Příspěvek na penzijní či životní pojištění (450 Kč/měsíc)
  • Příspěvek na hromadné rekreační pobyty dětí (až 4 500 Kč/dítě)
  • Možnost navštěvovat jazykové kurzy