Matematikální lektor

4 weeks ago

Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic Mateduca s.r.o. Full time
Práce v Mateduce s.r.o.

Rádi byste pracovali s dětmi a mladými lidmi? Rozumíte danému předmětu?

Pro naše pobočky v Praze 4 Krči a Praze 10 Vršovicích hledáme spolehlivého a komunikativního člověka.

Náplň práce
  • Doučování matematiky nebo českého jazyka žáků základních a středních škol
  • Příprava na přijímací zkoušky

Doučování probíhá zpravidla v odpoledních hodinách.

Co od vás očekáváme
  • Dobrou znalost vyučovaného předmětu
  • Kladný vztah k dětem a mladým lidmi
  • Minimálně ukončené středoškolské vzdělání
  • Komunikativnost a spolehlivost
  • Bezúhonnost
Co vám nabízíme
  • Dobré finanční ohodnocení
  • Smysluplnou práci v dobrém kolektivu
  • Možnost si volit množství odpracovaných hodin

  • Prague, Hlavní město Praha, Czech Republic DOBEST s.r.o. Full time

    O násNabízíme individuální doučování pro každého. Našimi lektory jsou převážně studenti vysokých škol. Lektoři jsou ověřeni, zvládnou své předměty i jejich vysvětlování.Náplň práceDoučování za hodinovou sazbuDoučování se koná osobněHledáme lektoryHledáme lektory pro osobní výuku matematiky a češtiny (druhý stupeň...