Stavební Konstruktér

2 weeks ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time
Požadujeme:

Ukázat se jako kvalitní stavební konstruktér, který dokáže pracovat v AutoCadu a podílet se na zajímavých projektech v oblasti inženýrských konstrukcí.

Co budete dělat:
  • Tvorba dokumentace mostů, inženýrských konstrukcí a tunelů ve všech projektových stupních.
  • Spolupráce s kolegy a hledání efektivních řešení.
Co nabízíme:
  • 5 týdnů dovolené.
  • Odměny a bonusy.
  • Příspěvek na stravování paušálem.
  • Příspěvek na penzijní pojištění.
  • Multisport karta a příspěvek na sport a kulturu.
  • Slevy u obchodníků a zvýhodněné tarify.
  • Firemní akce a možnost profesního rozvoje.
  • Jazykové kurzy.

  • Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Grafton Recruitment s.r.o. Full time

    Požadujeme:Ukončené vzdělání v oboru stavebnictvíUmět pracovat v AutoCaduStabilní zaměstnání s možností profesního růstuPodílet se na zajímavých projektech v oblasti inženýrských konstrukcíCo nabízíme:Tvorba dokumentace mostů a inženýrských konstrukcí ve všech projektových stupníchSpolupráce s kolegy a hledání efektivních...