CNC Machinist

4 weeks ago

Ostrava, Moravskoslezský kraj, Czech Republic METAL WORKS CZ a.s. Full time
O nás

Jsme strojírenskou firmou s tradicí od roku 2000 a pevným místem na trhu rotačního obrábění. Naše společnost se specializuje na výrobu soustružených dílů od průměru 1mm do průměru 30mm dle zákazníkovy výkresové dokumentace. Naše dodávky směřují zejména do oblasti automotive a souvisejících, ale také slouží jako komponenty k regulaci plynů a kapalin.

Co vás čeká

Hledáme nového kolegu do obsluhy CNC-dlouhotočných automatů TORNOS. Ve Vaší pracovní náplni bude kontrola vyráběných dílů (kalibry, posuvka, mikrometr, mikroskop, Keyence) a případné korekce rozměrů na stroji, dále výměna opotřebených nástrojů (vrtáky, nože, frézy) a provozní údržba svěřených strojů.

Požadujeme

vyučení v technickém oboru nebo ÚSO strojní

znalost čtení výkresové dokumentace

technické myšlení a samostatnost

praxe v oboru

Výhodou bude, pokud budete umět

znalost systému FANUC

znalost obsluhy a seřizování strojů Tornos, Star, Nakamura

Nabízíme

nadstandardní platové ohodnocení, nástupní plat zhruba 24tis. čistého, obvyklý příjem na této pozici mezi 28-32tis. čistého měsíčně

příjemné pracovní prostředí, práce není jednotvárná nebo pásová výroba, přemýšlet se vyplácí

závodní stravování a další benefity

příspěvek na penzijní připojištění min Kč měsíčně

možnost profesního růstu dle Vašich schopností a zájmu

osobní přístup ke každému umožněný prostředím rodinné firmy s 20-ti zaměstnanci

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

  • CNC Machinist

    2 weeks ago

    About UsWe are a metalworking company with a tradition dating back to 2000 and a strong presence on the market of rotational machining. We produce turned parts from 1mm to 30mm in diameter according to customer drawings. Our deliveries are mainly to the automotive industry and related sectors, but also serve as components for regulating gases and...