Vědec - grantový specialista

4 weeks ago

Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic Technická univerzita v Liberci Full time
Popis pozice

Oddělení nanochemie Technické univerzity v Liberci hledá zkušeného/ou vědce/kyni, který/á bude připravovat a řešit nové vědecko-výzkumné projekty.

Úkoly a povinnosti
  • budete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnery
  • budete koordinovat a vést projektové týmy během přípravy a realizace projektů
  • budete připravovat a realizovat zakázky smluvního výzkumu
  • budete se účastnit stávajících projektů a zakázek v úzké spolupráci s komerčními i akademickými partnery
Požadavky
  • ukončené doktorské studium (Ph.D., CSc. nebo ekvivalent) přírodovědného, technologického nebo materiálového směru
  • dlouhodobou vědecko-výzkumnou praxi
  • zkušenosti s přípravou a vedením vědecko-výzkumných projektů
  • znalost českého a anglického jazyka minimálně na úrovni C1
  • vysokou míru invence a kreativity
Pracovní podmínky
  • pracovní pozice bude pracovník vědy výzkumu (C2)
  • chtěli bychom Vás zaměstnat na 100% úvazek (40 hod./týden), ale lze dohodnout i nižší úvazek - min. ovšem 50%
  • nástup nejlépe ihned, ale možný je i pozdější termín nástupu
  • nabízíme Vám pracovní smlouvu na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou v návaznosti na úspěšnost v přípravě a realizaci projektů
  • ke sjednané mzdě Vám bude na základě kladného hodnocení Vašeho pracovního výkonu přiznán příplatek nebo výkonnostní odměna
Benefity
  • práci v laboratořích se špičkovým přístrojovým zázemím
  • 6 týdnů dovolené
  • pružnou pracovní dobu s možností částečné práce z domova
  • možnost využívat pro Vaše dětský koutek pro děti batolecího věku a příměstské tábory
  • ubytování v blízkosti pracoviště v univerzitních ubytovacích kapacitách
  • nejrůznější teambuildingové a společenské akce
  • Multisport kartu, sportování zdarma na sportovištích TUL a další řadu benefitů

  • Grantový specialista

    4 weeks ago

    Liberec, Liberecký kraj, Czech Republic PŘEDVÝBĚR s.r.o. Full time

    Pozice Vědec - grantový specialistaJsme společnost PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. a hledáme vhodného kandidáta na pozici Vědec - grantový specialista. Naše společnost nabízí zajímavou pracovní příležitost pro zkušené odborníky v oblasti vědy a výzkumu.Náplň práce:Budete spolupracovat s Oddělením grantové podpory na vyhledávání...

  • Liberec, Czech Republic PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o. Full time

    Vědec - grantový specialistaPro našeho klienta, univerzitu v Libereckém kraji, hledáme vhodného kandidáta na pozici Vědec - grantový specialista.Náplň práce:budete ve spolupráci s Oddělením grantové podpory vyhledávat vhodné grantové příležitosti a projektové partnerybudete koordinovat a vést projektové týmy během přípravy a...