Ochránce objektu

2 weeks ago

Praha, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time
Náplň práce

Ve společnosti Protecton, s.r.o. hledáme vhodného kandidáta na pozici Ochránce objektu. Náplň práce zahrnuje práci se systémy technického zabezpečení na objektu klienta, úzkou spolupráci s technikem, technickým manažerem a správou budovy, koordinaci činností recepční v závislosti na provozních potřebách, obsluhu EPS, CCTV, vedení týmu, školení, administrativu a směnu.

Požadavky
  • Čistý RT
  • Zdravotní způsobilost, spolehlivost
  • Středně pokročilá znalost obsluhy PC
  • Zkušenosti v oboru – nejlépe Velín, PCO, nebo Garážmistr
  • Osvědčení profesní kvalifikace "Strážný" nebo "Operátor PCO"
Nabízíme
  • Mzda: – 35 000Kč/měs. dle typu zařazení a typu úvazku + fixní ohodnocení
  • Stabilní zaměstnání, pravidelný měsíční příjem
  • Flexibilní plánování pracovní doby
  • Možnost karierního růstu
  • Velké a příjemné zázemí na objektu – šatna, kuchyňka
  • Práce na HPP i DPP, vhodné i pro OZP
  • Nabízíme možnost ubytování
  • Benefity: VIP club Datart, ČSOB zvýhodněný zaměstnanecký balíček, T-mobile zaměstnanecký balíček
  • Lokalita – Praha centrum - skvělá dopravní dostupnost v blízkosti metra

  • Strážný ochránce

    4 weeks ago

    Praha 3, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time

    Náplň práceStrážný ochránce bude zodpovědný za ostrahu objektu, pochůzkovou činnost a recepční službu. Bude vydávat klíče, vstupní karty a evidovat návštěvy.PožadavkyTrestní bezúhonnostZdravotní způsobilostCertifikát strážný č EFyzická zdatnostPraxe v oboru podmínkouNabízímeMzda: 123,90 Kč/hodMožnost kariérního...

  • Ochránce

    4 weeks ago

    Praha 5, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time

    Náplň práceNaše společnost hledá vhodného kandidáta na pozici ochránce, který bude zodpovědný za detekci trestné činnosti na prodejně skrze kamerové systémy a spolupráci s Policií České republiky. Pracovní doba je od 12:30 do 21:00 hodin.PožadavkyTrestní bezúhonnostZdravotní způsobilostCertifikát strážný č EPraxe v retailovém...

  • Ochránce

    2 weeks ago

    Praha 2, Hlavní město Praha, Czech Republic Protecton, s.r.o. Full time

    Náplň práceNaše společnost hledá zkušené ochránce, kteří budou zodpovědní za detekci trestné činnosti na prodejně skrze kamerové systémy a spolupráci s Policií České republiky. Pracovní doba je od 12:30 do 21:00 hodin.PožadavkyTrestní bezúhonnostZdravotní způsobilostCertifikát strážný č EPraxe v retailovém prostředí...