Prodejní zástupce

1 week ago

České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku Full time
O naší společnosti

Jsme společnost NN Životní pojišťovna N.V., pobočka pro Českou republiku, která hledá ambiciózního a cílevědomého obchodníka, který se připojí k našemu obchodnímu týmu.

Jaká je náplň práce:
  • Aktivní vyhledávání potenciálních klientů a budování dlouhodobých vztahů
  • Realizování obchodních schůzek, poskytování servisu a pomoc klientům při výběru vhodného produktu z naší nabídky
  • Péče o stávající i nové klienty
  • Dosahování individuálních a týmových prodejních cílů
Co nabízíme:
  • Motivační finanční odměnu
  • V průběhu adaptace Vás podpoříme fixní složkou až Kč za rok + provize
  • Profesionální zaškolení včetně bezplatného zajištění potřebných certifikací
  • Průběžné odborné školení
  • Možnost růstu a postupu v rámci naší společnosti
  • Podporu zkušeného manažera
  • Flexibilní pracovní dobu a možnost home office
Co od Vás očekáváme:
  • Maturitní vysvědčení
  • Čistý trestní rejstřík
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Uživatelskou znalost práce na PC
  • Příjemné a profesionální vystupování
  • Ochotu se vzdělávat a něco dokázat
  • Zájem o finanční trhy a pojišťovnictví
Benefity pro Vás:
  • Benefity zaměřené na výkonovou motivaci, administrativní podpora, zvýhodněné mobilní tarify, slevy na naše produkty, karierní podpora, firemní akce a teambuldingy

Pošlete nám životopis a domluvíme si setkání.

  • České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic JEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice Full time

    Pozice: Zástupce vedoucího prodejnyJEDNOTA, spotřební družstvo České Budějovice hledá zkušeného prodejního manažera na pozici zástupce vedoucího prodejny pro svou prodejnu Trefa Vltava.Náplň práce:Spoluzodpovědnost za plynulý chod prodejnyBěžné provozní činnosti - markování zboží, prodej v úseku lahůdek, doplňování zboží,...

  • České Budějovice, Jihočeský kraj, Czech Republic ManpowerGroup s.r.o. Full time

    Pozice:Jsme celosvětově významný výrobce cukrovinek a čokoládových specialit a dodáváme do více než 100 zemí světa. Dlouhodobě se nám velmi daří, a proto jsme se rozhodli rozšířit náš tým o dalšího parťáka, který bude budovat pevné vztahy s našimi zákazníky převážně v jižní části Čech (oblast Příbram, Benešov,...

  • Moravské Budějovice, Kraj Vysočina, Czech Republic NOVÁK maso - uzeniny s.r.o. Full time

    O naší společnostiNOVÁK maso – uzeniny s.r.o. je tradiční česká společnost s 25 letou tradicí v oboru řeznictví. Zakládáme si na kvalitním sortimentu a čerstvém zboží.Naší prodejní síť tvoří prodejny umístěné v různých lokalitách, včetně prodejny v Moravských Budějovicích.Náplň práce:Odpovědnost za prodejnu v...